امروز
Skip Navigation Links

نمایشگاه جامع دانشگاه ، صنعت و کسب و کار

در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر

    اولین نمایشگاه جامع دانشگاه، صنعت و کسب و کار با رویکرد اشتغال و کاریابی 15 تا 17 اسفندماه در در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، اولین نمایشگاه جامع دانشگاه، صنعت و کسب و کار با رویکرد اشتغال و کاریابی با شعار «توسعه پایدار، فرهنگ کارآفرینی» برگزار خواهد شد.

    این نمایشگاه با همکاری ، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و انجمن صنفی موسسات مشاوره شغلی و کاریابی استان تهران با حضور شرکت های صنعتی، تجاری، خدماتی و سازمان ها و نهادهای دولتی در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

    هدف از برگزاری این نمایشگاه افزایش ارتباط صنعت و دانشگاه، آشنایی دانشجویان و فارغ التحصیلان با فضای صنعت و کسب و کار و در نهایت تسهیل امر اشتغال اقشار تحصیل کرده و ماهر کشور با همکاری مراکز دانشگاهی، دولتی و بخش خصوصی است.

    این نمایشگاه در 5 محور «مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی پزشکی، مهندسی هوافضا و مهندسی متالورژی»، «مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات»، «مهندسی عمران، مهندسی معماری، مهندسی معدن و مهندسی نفت»، «مهندسی شیمی، مهندسی پلیمر و رنگ و مهندسی نساجی» و «مدیریت و مهندسی صنایع» برگزار می شود.

    علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه به نشانی job.aut.ac.ir  مراجعه و یا با شماره 64545197-021 تماس حاصل کنند.

Skip Navigation Links

آمار بازدید سایت