امروز
Skip Navigation Links

ریزپرنده دانشگاه و بهترین عملکرد بین‌المللی

تیم ریزپرنده دانشگاه صنعتی امیرکبیر ( AUTMAV) در مسابقات بین المللی ریزپرنده 2016 IMAV چین مقام بهترین عملکرد در بخش فضای باز( outdoor ) را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر :در این بخش از مسابقات 16 تیم به رقابت پرداختند که تیم ریز پرنده دانشکده مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به کسب مقام بهترین عملکرد در بخش outdoor) ) شد. 
24 تیم در این مسابقات حضور داشتند که 16 تیم در بخش داخل سالن و 16 تیم در بخش فضای باز به رقابت پرداختند. 7 تیم از ایران در این مسابقات شرکت کردند.
گفتنی است :تیم ریز پرنده دانشگاه صنعتی امیرکبیر با توجه به کیفیت بالا موفق به اخذ حمایت مالی از برگزارکننده مسابقات و دارای صلاحیت برای شرکت در هر دو بخش مسابقات شناخته شد.
 
در سال جاری این تیم دو مقاله به بخش کنفرانس
imav ارسال کرد که مورد پذیرش قرار گرفت.
 تیم اعزامی هفت نفر متشکل از دانشجویان دکترا و کارشناسی ارشد و کارشناسی بودند که در رشته های هوافضا و علوم کامپیوتر تحصیل می کنند.
علیرضا محمدی فرد و مهرداد نقشینه از دانشجویان مقطع دکترای هوافضا ، علی جامعی ، سعید مظفری ، محمد حسین کاظمی از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد هوافضا ، شهاب ستونی مقطع کارشناسی هوافضا و امیرحسین حاجی شیخی مقطع کارشناسی علوم کامپیوتر تیم اعزامی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به این دوره از مسابقات می باشند.
این تیم به سرپرستی دکتر نقاش از دانشکده مهندسی هوافضا در چند سال اخیر موفق به کسب مقامهای متعددی در هر دو بخش داخل سالن و فضای باز شده است که کشورهای شرکت کننده در بخش فضای باز اسپانیا، کره جنوبی، روسیه، لهستان، هلند، ایران، اندونزی، هند، المان، فرانسه، مصر، چین، برزیل بودند .