امروز
Skip Navigation Links

اطلاعیه

امروزه دانشگاه نسل سوم (دانشگاه كارآفرين) يكي از اركان اساسي اقتصاد دانش‌بنيان را تشكيل مي‌دهد. چنين دانشگاهي عامل تحقق نوآوري فناورانه به ويژه در فضاي فناوري‌هاي پيشرفته بوده و هدف از فعاليت آن، علاوه بر آموزش و توليد علم، تربيت دانش‌آموختگاني بر اساس مولفه‌هاي كارآفريني است. در همین راستا دانشگاه صنعتي اميركبير و شركت سامسونگ گلف‌الكترونيكس اقدام به راه‌اندازي يك مركز پژوهش و نوآوري با هدف حمايت از تيم‌هاي پژوهشي و علاقه‌مندان به كارآفريني نموده‌اند. زمينه اصلي فعاليت اين مركز توسعه برنامه‌های كاربردي گوشي‌هاي هوشمند در رابطه با موضوعات مهندسي پزشكي، بهداشت و سلامت، آب-محيط زيست، انرژي، ايمني و فناوري‌هاي پرداخت می‌باشد.

خدمات ارائه شده به تيم‌هاي تحقيقاتي در اين مركز شامل موارد ذیل می‌باشد:

  • استقرار در فضاي كاري مشترك به مدت ٦ ماه؛
  • مشاوره فني و تخصصي در زمينه پروژه‌هاي تحقيقاتي مركز؛
  • حمايت مالي و فراهم‌آوردن تجهيزات مورد نياز براي پيشبرد پروژه تحقيقاتي (در صورت تاييد مربيان و ناظران پروژه)؛
  • قرارگيري برنامه‌هاي كاربردي برتر درApps Store  SAMSUNG GALAXY، با امكان دانلود به صورت رايگان و يا خريداري شدن توسط مشتريان به ريال

تيم‌هاي تحقيقاتي علاقه‌مند به استقرار و استفاده از امكانات مركز مي‌توانند پروپوزال خود در زمينه توسعه برنامه‌هاي كاربردي گوشي‌هاي هوشمند را به ايميل iec@aut.ac.ir ارسال نمايند. شايان ذكر است كه پروپوزال‌هاي دريافتي توسط اساتيد و متخصصان دانشگاه صنعتي اميركبير داوري شده و از تيم‌هايي كه بيشترين امتياز را كسب كنند براي استقرار در مركز دعوت به عمل مي‌آيد. متقاضيان ميتوانند براي كسب اطلاعات بيشتر و دانلود فرم‌هاي مربوطه به وبسايت معاونت پژوهش و فناوري دانشگاه صنعتي اميركبير research.aut.ac.ir بخش مديريت فناوري و توسعه نوآوري مراجعه نموده و يا با شماره تلفنهاي ٦٦٤٦٢٤٢٢ و ٦٦٤٦٢٢٤٤ تماس حاصل فرمايند.

جهت دریافت فرم پذیرش کلیک کنید